środa, 17 września 2014

Stylizacje z biżuterią

Stylizacje do zdjęć wymyślam sama i staram się, żeby ubiór był jak najbardziej dopasowany i dobrze podkreślał biżuterię.
We własnej filozofii przełamywania konwencji modowych, uważam i tak zresztą robię, że absolutnie nie ma reguł w dobieraniu biżuterii do stroju (co zresztą pokazuję w dwóch różnych stylizacjach)

Należy puszczać oko i bawić się, ja to bardzo lubię i mogłabym robić to częściej.
Zdjęcia dają niesamowitą frajdę, a efekt często bywa zaskakujący.
I proszę mi wierzyć, nie trzeba mieć grubego portfela, żeby mieć pomysł na siebie i przede wszystkim dobrze czuć się w tym, co się nosi.
Dziś piszę z punku widzenia zarówno projektanki, jak i stylistki, którą jestem od lat i nie jedna osoba wyszła odmieniona ze spotkania modowego ze mną.
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak proste korekty i odpowiedni dobór kroju i koloru może zdziałać cuda.
A to działa nie tylko na zewnątrz, ale przede wszystkim od środka:).

Powracając do biżuterii, którą dziś publikuję - to kolejna odsłona najnowszego wytworu jakim jest wisior.
Praca nad nim zajęła mi dużo czasu, bo to zupełnie nowa forma i bardzo zależało mi na przełamaniu proporcji, które miały idealnie połączyć asymetryczny kształt
Nie było to proste, ale po wielu zmianach udało się.
Powstał niesamowity wisior, trochę retro, trochę modern.
Baza to tkaniny przeplecione w kombinacjach moich własnych poszukiwań autorskich.
Duża blacha srebrna, złocona, oksydowana, grawerowana, trochę pereł,bursztyn oraz kamieni półszlachetnych dały taki finał..

Zdjęcia Iwona Musiał
modelka, obróbka graficzna ja

2 komentarze:

 1. A nie myślałaś by rozszerzyć działaność i popróbować z czymś nowym? Żeby była jasność twoja biżuteria jest niesamowita no i do tego jest to biżuteria pozłacana, która mi się strasznie podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Co dokładnie Masz Droga czytelniczko na myśli?
  Wykonuję przeróżne formy sztuk wizualnych począwszy od biżuterii, grafiki, pomysłów na zdjęcia, wszystkiego ,co jest do oglądania na tym blogu.
  Powracając do biżuterii - często wykonuję ją na zamówienie i nie wszystko pokazuję na blogu.Proszę bardziej sprecyzować pytanie.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń