piątek, 28 listopada 2014

25-LECIE GALERII MILANO wystawa biżuterii artystycznej

Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszam WAS już JUTRO na wernisaż do Galerii Milano w Warszawie.
To niepowtarzalna okazja zobaczyć prace znakomitych artystów polskich, których dzieła krążą po całym świecie.
I przede wszystkim okazja do poznania NAS Projektantów osobiście - a to nie zdarza się często (poza targami zazwyczaj).

A tu kilka słów o wystawie:

25 LAT I ZAWRÓT GŁOWY
Wystawa biżuterii artystycznej z okazji 25-lecia Galerii Milano
Galeria Milano
29.11 – 13.12.2014

To chyba już 20 wystawa biżuterii artystycznej w warszawskiej Galerii Milano. Większość z nich była organizowana w formie konkursu. Same tytuły sugerowały, że trzeba trochę „odjechać”, zmobilizować swoją wyobraźnię, odejść od obowiązujących standardów /Konstrukcja zachwytu, Odjazdy-przyjazdy, W tym Ci będzie ślicznie kochanie, Kreatywnego działania wynik, Full exclusive, Zgoda na kolor, Aj, aj, aj, ho, ho, ho, cze, cze, cze..., Po prostu design, Do zwariowania, Biżuteria na medal czy Strzał w 10!/.

Już po kilku edycjach wystaw okazało się, że pomysł jest wart kontynuacji - motywacja artystów do nowych rozwiazań zarówno w projektowaniu jak i technologii przyniosła wiele pozytywów. W efekcie naszych wspólnych starań polska sztuka projektowania zyskała renomę na świecie, a nasza galeria zyskuje klientów o najbardziej wyrafinowanych gustach. Zarówno artyści jak i odbiorcy uznali konieczność organizowania tego typu projektów, tym bardziej, że w Polsce jest tylko kilka firm, czy galerii, które cyklicznie podejmują tego typu wyzwania.

Do udziału w tegorocznej, jubileuszowej wystawie w Galerii Milano zostali zaproszeni zarówno projektanci od lat związani z tym miejscem, ale także młodzi designerzy od niedawna działający w branży, dla których wystawa
„25 lat i zawrót głowy” będzie debiutem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz