poniedziałek, 4 maja 2015

Sok z żuka oczami Sławy Tchórzewskiej

Kreatywność to podstawa w tworzeniu sztuki.
Ja przez już spore doświadczenie w swoim twórczym życiu jestem dobrym obserwatorem i w jednej chwili potrafię wymyśleć coś z niczego.
Bo to nie sztuka mieć pieniądze, ale mieć dobre pomysły i konsekwentnie je realizować.
Moje sesje powstają bardzo spontanicznie i nie zależy mi na pokazywaniu pięknych modelek - owszem jeśli nadarzy się taka okazja skorzystam, bo lubię odkrywać nowe ścieżki i możliwość pokazywania biżuterii w jak najszerszym spektrum- jestem otwarta, ale póki co za modelkę służę ja ;)
Zależy mi na pokazywaniu autorskiej biżuterii na nas "normalnych" ludziach, którzy zdają sobie sprawę ze swoich wad, ale to właśnie my jesteśmy tak naprawdę właścicielami swojej biżuterii, a nie te wszystkie lale z gazet i portali o modzie.
Już dawno przestałam oglądać "świat" blogerek modowych, bo po pierwsze rzadko która pokazuje coś fajnego rzeczywiście ze świata autorskiego designu - ten temat też mocno ociera się o jakąś plagę ciągle tych samych firm i pseudo projektantów - no i co za filozofia założyć ciuchy z sieciówek , zrobić ładną minkę i szczerzyć zęby do aparatu -nuda!

Ja mam do siebie ogromny dystans, jestem bardzo samokrytyczna, zdjęcia są jakie są - pewnie, że brakuje mi lepszego sprzętu, makeupu i efektów specjalnych - ale z drugiej strony Macie Drodzy czytelnicy i Obserwatorzy najpiękniejszą prawdę o człowieku i jego świecie.

Tym razem postanowiłam pokazać trochę więcej i wyjść poza swój świat.
Mam dobrą intuicję i biżuteria kolegi Bartka Marii Chmielewskiego znakomicie łączy się w różnych stylizacjach.
Miałam frajdę z robieniem tych zdjęć i nie jedno ciekawskie spojrzenie zatrzymywało się na moim kołnierzu.
Pamiętajcie moda to zabawa, odkrywanie nowości, kolorów, eksperymentowanie - przy czym należy wiedzieć, co do nas pasuje, a co nie - bo często najnowsze trendy mogą okazać się katastrofą, kiedy spojrzymy w lustro.

Także Bawcie się i odkrywajcie świat biżuterii od najlepszych polskich projektantów, bo już dawno świat się poznał, że warto :)
foto: Marchefka


Sława Tchórzewska - Created with Haiku Deck, presentation software that inspires


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz